Sıkça Sorulan Sorular

Ödemeyi nasıl tamamlayabilirim?
Ürünlerinizi sepete ekleme yaptıktan ya da hemen al butonuna bastıktan sonra, karşınıza çıkacak olan formdaki iletişim ve adres bilgilerini giriniz ve kredi kartı ile ödeme butonuna basınız. Ön Bilgilendirme Koşullarını ve Mesafeli Satış Sözleşmesini onayladıktan sonra, karşınıza kredi kartıları bilgilerinizi gireceğiniz bölüm çıkacaktır. Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra, siparişiniz tamamlanıp, tarafımızdan hazırlanma sürecine geçecektir.

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz ve ürünler ne kadar sürede adresimize teslim ediliyor?
Türkiye'nin yaygın ağına sahip olan Sürat Kargo ile uzun süren bir anlaşmamız bulunmaktadır. Siparişinizin ödemesini başarı ile gerçekleştirdikten sonra, ürünleriniz özenle ekibimiz tarafından hazırlanır ve ertesi iş günü paketiniz kargoya verilir. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde siparişiniz en geç 1-2 iş günü içerisinde kapınıza teslim edilir.

Kredi Kartı ile güvenli ödeme gerçekleştirebilir miyim?
Türkiye'nin en güvenilir ve hızlı ödeme altyapılarından İyzico Ödeme Altyapısı ile ödemeler alınmaktadır. Alınan ödemeler kart ekstresizde İyzico olarak görünmektedir.

Nasıl iade yapabilirim? İade Koşulları nelerdir?
Memnun kalmadığınız ürünün koşulsuz olarak 15 gün içerisinde iadesini kabul etmekteyiz. Anlaşmalı kargo numaramızı kargo partnerimiz ile paylaştığınızda, sorunsuz bir şekilde ürününüz kabul edilir ve ürün tarafımıza ulaştığında 2-4 iş günü içerisinde para kartınıza geri yatırılır.

Aklınıza takılan diğer tüm sorular için info@reyhome.com.tr email adresimize elektronik posta gönderebilir, dilerseniz 0850 307 98 73 Whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilir veya arayabilirsiniz.